«Տղան և թռչունը» համերգային կատարմամբ
Հայաո Միյաձակիի՝ «Օսկար» մրցանակի արժանացած «Տղան և թռչունը» ֆիլմի երաժշտությունը՝ կենդանի կատարմամբ, մոմերի լույսի ներքո — նրբանկատ, խորհրդավոր և խորապես հուզիչ։
Ի՞նչ կլսեք
Կենդանի երաժշտական ճանապարհորդություն՝ համույթի սեփական մշակումներով.
Joe Hisaishi’s spare, piano-led score brought to life by a live ensemble.
Օգտակար է իմանալ
Ձևաչափ: Ensemble
Ժանր: Film music / anime
Լավագույն եղանակ: Year-round
~60–75 min · 6+ տարեկան
«Տղան և թռչունը» համերգային կատարմամբ — Այս պահին առաջիկա ամսաթվեր չկան։
Մենք այս ծրագիրը ներկայացնում ենք ողջ տարվա ընթացքում։ Թողեք ձեր էլ. փոստը, և մենք կտեղեկացնենք նոր ամսաթվերի մասին — կամ դիտեք ընթացիկ համերգները ստորև։
Բոլոր համերգները →
Առաջարկվող համերգներ
Միյաձակիի երազները։ Mystery EnsembleՏոմսերՎ.Ա. Մոցարտ․ Գիշերային փոքրիկ սերենադ։ Mystery EnsembleՏոմսերՄատանիների տիրակալը ֆիլմի երաժշտությունը Mystery Ensemble-ի կատարմամբ:ՏոմսերԱնտոնիո Վիվալդի․ Չորս եղանակները։ Mystery EnsembleՏոմսերՀարի Փոթեր։ Mystery EnsembleՏոմսերՄիյաձակիի երազները։ Mystery EnsembleՏոմսերՀարի Փոթեր։ Mystery EnsembleՏոմսերՁմեռային հեքիաթներ. Շչելկունչիկ։ Կարապի լիճը։ Քնած գեղեցկուհին։ Mystery EnsembleՏոմսերՁմեռային հեքիաթներ. Շչելկունչիկ։ Կարապի լիճը։ Քնած գեղեցկուհին։ Mystery EnsembleՏոմսեր

The Boy and the Heron in Concert
The music from Hayao Miyazaki’s Academy Award-winning The Boy and the Heron, performed live by candlelight — delicate, mysterious and deeply moving.
Joe Hisaishi’s spare, piano-led score brought to life by a live ensemble.
Format: Ensemble
Genre: Film music / anime
Best season: Year-round
The Boy and the Heron in Concert — No upcoming dates right now.
We tour this programme through the year. Leave your email and we'll tell you the moment new dates are announced — or explore what's on below.
See all concerts →
Recommended concerts
INTERSTELLAR: Tribute to Hans Zimmer by Mystery EnsembleGet ticketsHayao Miyazaki's Dreams by Mystery EnsembleGet ticketsW.A. Mozart. Little night serenade. Mystery EnsembleGet ticketsThe Music of the Lord of the Rings by Mystery EnsembleGet ticketsAntonio Vivaldi: Four Seasons by Mystery EnsembleGet ticketsThe Music of Harry Potter by Mystery EnsembleGet ticketsWinter Tales: The Nutcracker, Swan Lake, Sleeping Beauty by Mystery EnsembleGet ticketsWinter Tales: The Nutcracker, Swan Lake, Sleeping Beauty by Mystery EnsembleGet tickets